Przedświąteczne warsztaty Muzyki Liturgicznej

Diecezjalny Duszpasterz Zespołów Muzycznych i Scholi Liturgicznych zaprasza na Przedświąteczne Warsztaty Muzyki Liturgicznej (Pieśni Adwentowe i Kolędy) organizowane przez Zespół Nieboskłonni, Zespół Szkół Katolickich w Tczewie, Parafię Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie oraz Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Tczewie.

Warsztaty odbędą się w dniach 20 - 22 grudnia 2013 r. przy parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie i zostaną rozpoczęte Mszą Świętą w intencji uczestników w piątek 20 grudnia o godz. 16.00.

Warsztaty poprowadzą: Paweł Bębenek - polski śpiewak, kompozytor, dyrygent, związany ze środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze Ojców Dominikanów (http://pawelbebenek.pl/) oraz Hubert Kowalski - wszechstronny muzyk prowadzący wielokierunkowe działania artystyczne. Kompozytor, dyrygent, producent muzyczny, kontrabasista i wokalista.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 30 zł. od osoby, które należy wpłacić na konto Stowarzyszenia "Rodzina Kolpinga" przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie,  ul. Wodna 8,  83-110 Tczew nr  05 8345 0006 0003 3646 2000 0001 wpisując w tytule przelewu „Warsztaty Tczew oraz imię i nazwisko uczestnika”. W sprawie noclegów proszę kontaktować się pod numerem telefonu: 664 487 444.

Opłata nie obejmuje posiłków, o które należy zadbać we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach są proszone o wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na stronie Diecezji Pelplińskiej www.diecezja-pelplin.pl oraz przesłanie jej na adres mailowy  warsztaty.tczew@o2.pl.

Po przesłaniu zgłoszenia każdy z uczestników otrzyma partie wokalne lub instrumentalne, których należy się nauczyć.

Smuci Cię widok karpia w wannie? On i tak zginie. Mienią Ci się metki na prezentach? Spokojnie skarpety, czy kosmetyki przejdą na 100%.
A może podjadasz przy pieczeniu?

Mamy dla Ciebie alternatywę. RATUJ SWOJEGO DUCHA! A przy okazji zrób
coś dla ucha.  Nie tylko swojego, ale i sąsiada, który na Pasterce Cię słucha.

ks. Zbigniew Gełdon

Diecezjalny Duszpasterz Zespołów Muzycznych i Scholi Liturgicznych