Zbieramy na budowę szkoły i potrzebujemy Twojej pomocy

Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Jadwigi Królowej w Tczewie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe budowy zaplecza sportowego wraz z salami lekcyjnym przy istniejącym boisku szkolnym.

Jako szkoła katolicka, prowadzona przez parafię, nie możemy liczyć na sfinansowanie budowy ze środków publicznych.

Na wsparcie możemy liczyć jedynie ze strony rodziców i przyjaciół. Oczekujemy na Państwa przychylność i już teraz składamy serdeczne podziękowanie oraz zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Pomóc można w następujący sposób:

I.     Przekazując 1% na konto Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga przy parafii Podwyższenia Krzyża św. w Tczewie  (KRS 0000226295), które następnie zostaną przeznaczone na budowę zaplecza sportowego.

Jak przekazać 1% podatku dla Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga?

Przekazanie 1% podatku w zeznaniu rocznym PIT polega na podaniu - w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym - numeru wpisu do KRS wybranej organizacji pożytku publicznego oraz wysokości kwoty na jej rzecz.

W celu wsparcia naszych prac należy podać następujący numer KRS: 0000226295 Stowarzyszenie "Rodzina Kolpinga" przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie,

II.   Wsparcia na budowę szkoły można również udzielić dokonując przelewu na:

ul. Wodna 8,83-110 Tczew, tel. 0(58)5313609,

numer KRS: 0000226295

Bank Spółdzielczy w Tczewie: 05 834500060003364620000001

lub bezpośrednio na konto szkoły:

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jadwigi Królowej w Tczewie, ul. Wodna 6,

Bank Spółdzielczy w Tczewie: 77 8345 0006 0027 7864 2000 0003